زمان و تاریخ انتشار:  02:29:50|1397/06/26 (1225 روز پیش)


آمادگی معاونت علمی برای همکاری های بیشتر در الکامپ 98

آمادگی معاونت علمی برای همکاری های بیشتر در الکامپ 98

به گزارش گروه خبری رایان پرتو باختر به نقل از خبرگزاری فارس، در جلسه معاون علمی و فناوری رییس جمهور با رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای، هم افزایی دو نهاد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مورد تاکید قرار گرفت.
در این جلسه سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور در خصوص تعداد و تنوع کسب وکارهای حاضر در الکامپ ۹۷ و بهبودها نسبت به نمایشگاه سال گذشته، بازخوردهای خود را در خصوص برنامه های اجرا شده ارایه داد و کیفیت کلی الکامپ این دوره را با توجه به فضای موجود، بسیار خوب توصیف کرد و از آمادگی معاونت برای همکاری های بیشتر در الکامپ سال آتی خبر داد.

ستاری در این نشست، اطلاعاتی در خصوص آخرین برنامه های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه کسب وکارهای نوپا و حمایت از حلقه های مختلف زنجیره زیست بوم نوآوری و فناوری ارایه داد و بر نقش تشکل های صنفی در موفقیت هر چه بیشتر این برنامه ها تاکید کرد.
محمد باقر اثنی عشری رییس سازمان نیز، ضمن ارایه دستاوردهای الکامپ امسال به برنامه های سازمان برای توسعه نمایشگاه سال آتی پرداخت. در ادامه، اثنی عشری ضمن بیان فعالیت های مشترک در حال انجام با ستاد فاوای معاونت، برنامه ها و اقدامات سازمان در حمایت از کسب وکارهای این حوزه و بهبود فضای کسب وکار را تشریح کرده و بر ادامه و توسعه همکاری های فیمابین تاکید کرد.
اثنی عشری، حمایت از کسب وکارهای نوپای فضای مجازی را به عنوان یکی از وظایف سازمان در ساماندهی بازار برشمرد و با توجه به اهمیت موضوع و تفاوت ماهیت حمایت ها و برنامه های مد نظر در حوزه کسب وکارهای نوپا، از برنامه سازمان برای تشکیل دبیرخانه مستقل کسب وکارهای نوپا خبر داد و برنامه های مد نظر برای اجرا توسط دبیرخانه را تشریح کرد.
ستاری با استقبال از این موضوع، حمایت معاونت و همکاری در اجرای این برنامه ها را اعلام کرده و نحوه اجرای این حمایت ها را به جلسات تخصصی ما بین کارشناسان دو مجموعه ارجاع دادند.