تلفن تماس با واحد پشتیبانی: 26219704، 3-26230240، 26219829

مشتریان

رسانه های تصویری

چرا به سیستم پایش مرکزی نیاز داریم ؟

سامانه پایش مرکزی یک سیستم جامع است که با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن و ابزارهای مختلف، به منظور افزایش امنیت و حفاظت از محیط‌های مختلف اجرا می‌شود. این سامانه اغلب برای مراقبت از محل‌های مختلف نظیر ساختمان‌ها، شرکت‌ها، منازل، فضاهای عمومی، یا حتی مناطق شهری به کار می‌رود. این سامانه مرکب از اجزای فنی و نگهبان سیار می‌شود که به صورت یکپارچه عمل می‌کنند.

راهنمای نصب پلیس یار هوشمند


خدمات شرکت

ماموریت و چشم انداز

شرکت رایان پرتو باختر در نظر دارد کیفیت و جامعیت خدمات خود تا سال 1404 را نه تنها به رتبه اول (بین شرکتهای رقیب) در میهن عزیزمان ارتقاء دهد بلکه در این زمینه به حدی از کمال دست یابد که مشتریان ، دیگر شرکتها را بر اساس اینکه چقدر به کیفیت و جامعیت خدمات ما نزدیک هستند، ارزیابی کنند. همچنین این شرکت در نظر دارد تا با ارائه راهکارهای نواندیش مبتنی بر ایجاد اشتغالو استفاده از آخرین فناوریهای این عرصه، ، پیاده سازی و ارائه آنها به کارفرمایان با بهترین کیفیت و نهایتاً توسعه بازار خود در ایران ، سود شرکت را به میزان 20درصد بیفزاید. 

ادامه مطالب

درباره ما


شرکت رایان پرتو باختر در یک نگاه

این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ تحت عنوان پرتو پگاه با مدیریت مهندس شهرام سرور آغاز نموده و در سال ۱۳۸۵ با توجه به گسترش شرکت و ایجاد بخش‌های تخصصی و جذب نیروهای متخصص آشنا به فناوری نوین رایانه‌ای با نام جدید رایان پرتو باختر فعالیت خود را در بازار IT کشور گسترش داده و یکی از شرکت‌‌های مطرح در این زمینه می‌باشد.
این شرکت با رقابتی سالم و اصولی با شرکت‌های همکار و با تکیه بر دانش و تخصص منطبق بر استانداردهای روز جهانی موفق شد پله‌های پیشرفت را به سرعت پشت سر بگذارد و با سرمایه‌گذاری‌های مالی و علمی مناسب و برخورداری از دانش و فناوری روز، شناخت صحیح از محصولات و نیاز مشتریان و متناسب سازی خدمات بر اساس نیازها، رنگ تازه‌ای به ماهیت فعالیت‌های شبکه، نرم افزارهای عمومی و تخصصی به سفارش مشتری و بسترهای مخابراتی در بازارهای داخلی کشور ببخشد.
گستره وسیع مشتریان شرکت رایان پرتو باختر و خدمات این شرکت در سازمان‌ها و شرکت‌های گوناکون خصوصی و دولتی در سراسر کشور و ارائه خدمات شبکه به صورت انحصاری در برخی از محدوده‌های جغرافیایی کشور نشانی دیگر از توانمندی و اقتدار شرکت رایان پرتو باختر در این پهنه است.
شرکت رایان پرتو در سال ۱۳۸۵ به دلیل انجام فعالیت‌های ارزنده در بازار IT و تولید نرم‌افزارهای سفارش مشتری، برنده تندیس همایش مدیران صنعت و تجارت کشور گردید.
شرکت رایان پرتو باختر عضو سندیکای صنعت برق ایران و عضو شورای عالی انفورماتیک نیز می‌باشد.
باورهایمان

رایان پرتو باختر رمز موفقیت و حضور قدرتمند خود در بازار و نیز قرار داشتن در زمره پیشتازان صنعت فن‌آوری اطلاعات را ناشی از وفاداری به ارزش‌های سازمانی زیر می‌داند:
در هر مرحله از اجرای پروژه، صداقت و صراحت را بعنوان یک اصل مهم و اخلاقی رعایت می‌کنیم و مسائل هر پروژه را جزو اسرار مشتری تلقی نموده و نسبت به امانت‌داری حتی پس از اتمام قرار داد سخت معتقدیم.
پایبندی به تعهدات خود را یک اصل مهم اخلاقی دانسته و انجام کار درست و حرفه‌ای و رسیدن به نتایج را از کسب درآمد مهمتر می‌دانیم.
دیگر ویژگی که در رایان پرتو باختر بسیار مهم و ارزشمند است، اعتقاد جدی مدیران ارشد سازمان به «سلامت کار» است و اینکه این ارزش را کاملاً در بدنه سازمان هم تعمیم داده‌اند.
تعامل مشتریان با مدیران رده بالای شرکت و اعلام نظرات خود به طور مستقیم و بی واسطه یکی دیگر از اهداف مشتری‌مداری شرکت می‌باشد.
نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان موجب بهبود ارائه خدمات می‌شود؛ لذا در بررسی و بکارگیری آن همت نموده و آن را بعنوان یک تکلیف سازمانی می‌دانیم.
 

150

رضایت نامه ها

مشاهده لیست »
12

مجوزها

مشاهده لیست »
10

محصولات شرکت

مشاهده لیست »
150

مشتریان شرکت

مشاهده لیست »

مدیران و مسئولین

شرکت رایان پرتو باختر با بهرمندی از مدیران با تجربه در زمینه ارائه خدمات فنی از سال 1385 اقدام به شروع فعالیت نموده است

مهندس شهرام سرور

مدیر عامل و رئیس هیات مدیره